Profilaktyka i leczenie krwotoków okołoporodowych
dni
godzin
minut
sekund
Zaproszenie
Informacje organizacyjne

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium „Profilaktyka i leczenie krwotoków okołoporodowych’”, które odbędzie się w dniu 1 grudnia 2020 roku (wtorek) o godzinie 18.00. Ideą zaplanowanego wydarzenia szkoleniowego jest wspólne omówienie zagadnień przez wykładowców wraz z dyskusją dzięki możliwości zadawania pytań poprzez czat.

Spotkanie jest organizowane przez Prof. dr hab.n.med. Huberta Hurasa, Kierownika Klinicznego Oddziału Perinatologii i Położnictwa Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie pod patronatem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników (PTGiP)  oraz Konsultanta Krajowego ds. ginekologii i położnictwa

Główne tematy, które będą omawiane podczas webinarium to:

– Epidemiologia krwotoku okołoporodowego
– Profilaktyka czy leczenie krwotoków
– Algorytmy postępowania – łożysko przodujące, łożysko przerośnięte
– Techniki zakładania szwów. Szew BLyncha
– Praktyczne rady dotyczące farmakoterapii podczas krwotoku okołoporodowego
– Nagły krwotok położniczy – podwiązywanie tętnic biodrowych

Aby uczestniczyć w webinarium wystarczy zapisać się poprzez znajdujący się poniżej formularz rejestracji. Udział w webinarium jest bezpłatny. Po dokonaniu rejestracji otrzymają Państwo drogą mailową informację z potwierdzeniem rejestracji oraz linkiem do transmisji webinarium.

Termin

Transmisja: 1.12.2020 r. Początek od godziny: 18.00

Miejsce

Dowolne urządzenie mobilne. Komputer, laptop, tablet, telefon.

PUNKTY EDUKACYJNE

Za udział otrzymasz certyfikat z 40 punktami edukacyjnymi PTGiP

Bezpłatny udział

Udział w webinarium jest bezpłatny. Wymagana jest rejestracja.

Organizator
Parter edukacyjny
Wymagania techniczne

Wymagania techniczne
Warunkiem wzięcia udziału w webinarium jest rejestracja poprzez formularz.
Uczestnik zobowiązany jest do samodzielnego zapewnienia technicznych warunków do odbioru transmisji online (bezpieczne i szybkie łącze internetowe, głośniki lub słuchawki oraz urządzenie mobilne lub sprzęt komputerowy)
Wymagania przeglądarki internetowej: optymalną formą jest korzystanie z najaktualniejszych wersji Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Edge lub Opera.
Jakość transmisji będzie zależna od prędkości Internetu, jaką dysponuje uczestnik. Podczas transmisji obraz jak i dźwięk dostosują się automatycznie do rozdzielczości Full HD 1080p. Istnieje możliwość ustawienia jakości ręcznie poprzez ikonkę na pasku playera Vimeo.
Minimalna zalecana stabilna prędkość połączenia internetowego wynosi 4 Mbps (megabity/s). Zalecana stabilna prędkość połączenia internetowego wynosi 6 Mbps (megabity/s) i więcej. Prędkość połączenia można sprawdzić na stronie www.speedtest.net

Regulamin
Organizator wyśle na podany przy rejestracji adres e-mail oraz numer telefonu link do transmisji. Przed rozpoczęciem webinarium należy podać adres e-mail oraz w drugim kroku imię i nazwisko zgodnie z komunikatami.
Zaproszenie z linkiem do transmisji zostanie wysłane na 2 dni przed rozpoczęciem transmisji za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz sms.
Tylko zarejestrowany uczestnik ma dostęp do transmisji.

Informacja prawna
Organizator i wykładowcy nie zezwalają na nagrywanie webinarium przez uczestników. Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych w zakresie ochrony wizerunku oraz kodeksu cywilnego w zakresie ochrony dóbr osobistych. Art. 81 ustawy o prawie autorskim stanowi, że rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej. Każda forma nagrania i publikowania webinarium, w tym wizerunku prowadzących spotka się z konsekwencjami prawnymi.

Formularz Rejestracyjny

  Imię

  Nazwisko

  Specjalizacja

  Telefon

  Adres e-mail

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z klauzulą informacyjną.

  Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Alfakonferencje s.c. na potrzeby organizacji webinarium: Profilaktyka i leczenie krwotoków okołoporodowych’, które odbędzie się w dniu 1.12.2020, w zakresie niezbędnym do jego organizacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej – w zakresie organizowanych przez Alfakonferencje s.c. konferencji, szkoleń, webinariów i wydarzeń szkoleniowo-naukowych – za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tekst jedn. Dz.U. z 2016 r poz. 1030 z poźn. zm.).

  Pozostajemy do dyspozycji

  Alfakonferencje S.C.

  ul. Wiosenna 15, 60-185 Skórzewo
  Najnowsze komentarze
   Archiwa
   Kategorie
   • Brak kategorii
   Latest Posts
   Event Search

   You should choose a search result page. You can choose the page from the Theme Options > Events > Event Search Results Page option.

   Ads